Spawacz – monter / Belgia / stawka 15-17 euro/h

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Belgia, Genk
Numer referencyjny: SM/BE/042018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją elementów metalowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • spawanie elementów stalowych metodą TIG lub MIG
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbałość o najwyższą jakość wykonanych elementów
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i porządku w miejscu pracy

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na stanowisku spawacza
  • aktualnego certyfikatu spawalniczego
  • ubezpieczenia ZUS lub KRUS 30 dni przed rozpoczęciem zatrudnienia
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15-17 euro brutto za godzinę, dodatkowo płatne nadgodziny oraz dodatek zmianowy
  • trzynastą pensję
  • zorganizowanie zakwaterowania, zwrot kosztów za paliwo, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:Alicja Zabłocka
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl