Wykrawacz mięsa drobiowego – wynagrodzenie 2100 euro – Praca w Belgii

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Menen, Belgia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: WYKRAWACZ DROBIU

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra umiejętność pracy z nożem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 13,09 EUR brutto/h
  • pakiet benefitów w postaci karty paliwowej oraz trzynastej pensji
  • opieka polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Twoje zadania:

  • wykrawanie i porcjowanie mięsa drobiowego
  • sortowanie mięsa
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa obowiązujących na terenie zakładu