Wykrawacz-rozbieracz / praca w Belgii / 15,00 euro/h

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Hasselt
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży garmażeryjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: WYKRAWACZA.

Kwalifikacje

Oczekujemy doświadczenia zawodowego przy rozbiorze mięsa (najlepiej wołowego), dobrej umiejętności pracy z nożem oraz braku przeciwwskazań do przebywania w niskiej temperaturze. Mile widziana jest możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem.

Oferta

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę, dodatkowo płatne nadgodziny oraz trzynastą pensję. Organizujemy zakwaterowanie, zwracamy koszty dojazdów z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy. Oferujemy także pakiet prywatnej opieki medycznej oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku wykrawacza będzie należało ćwiartowanie i rozbiórka mięsa wołowego, a także dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy.

Dodatkowe informacje