Zbrojarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: IPF Group S.A.
Miejsce pracy: Francja, okolice Grenoble
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Opis firmy:

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych. Główna działalność firmy jest prowadzona w Polsce, we Francji i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w inżynierii lądowej, która zajmuje się budową centrów handlowych, placówek służby zdrowia, placówek oświatowych, sądowych, a także budynków mieszkalnych.

Zakres obowiązków:

  • praca na budowie zbiorników żelbetowych i silosów dla rolnictwa
  • przygotowanie szalunków
  • przygotowanie zbrojeń i zalewanie betonem
  • zalewanie stropów, budowa schodów

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność montażu zbrojeń i przygotowania szalunków
  • dobry stan zdrowia
  • dobra znajomość rysunku
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • mile widziane osoby dysponujące własnym samochodem
  • zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne).
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia dzienna 9,70 € za dzień kalendarzowy.
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale).
  • składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne).
  • po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €).
  • okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce.
  • prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
  • pracę w polskim zespole.
  • zorganizowany transport i zakwaterowanie.
  • bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy.
  • zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem.
  • wsparcie polskiego koordynatora.
  • 100 € premii za polecenie pracownika.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”