Zbrojarz, Betoniarz, Cieśla, Kosmetyka – prefabrykacje

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: EDS Venture Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gladbeck
Numer referencyjny: ZBC/2018
Oferowane wynagrodzenie brutto: 9500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Do Naszej firmy zatrudnimy zmotywowanych kandydatów do pracy na hali produkcyjnej przy prefabrykacji elementów betonowych (słupy, stropy, ściany) na terenie Niemiec

Obowiązki:Ze względu na umiejętności i doświadczenie na prefabrykacji:

  • Prace zbrojeniowe
  • Prace betonowe
  • Prace ciesielskie
  • Kosmetyka wykonywanych elementów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe i wiedza praktyczna na jednym z ww. stanowisk

Mile widziane:

  • Umiejętność wiązania cęgami zbrojarskimi
  • Umiejętność obsługi narzędzi (giętarka, inne)
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Uprawnienia na suwnice
  • Zorganizowane i bezpłatne mieszkanie
  • Dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy
  • Zjazdy do PL wg grafiku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie w euro na podstawie umowy o pracę
  • Stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem i biurem

Informacje dodatkowe:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji określając stanowisko: Zbrojarz, Betoniarz, Cieśla lub Kosmetyka

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WAŻNE!

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EDS Venture Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, w celu realizacji  obecnego procesu rekrutacji/* oraz rekrutacji przyszłych. Zostałem poinformowany, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem.”

*niepotrzebne skreślić

Informujemy, że:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest EDS Venture Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-286), ul. Jaśkowa Dolina 132, KRS nr 0000333746. Dane kontaktowe administratora: rekrutacjaedsventure.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
  2. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez okres 3 lat od daty zakończenia rekrutacji. W przypadku gdy wyraziłeś zgodę na udział w rekrutacjach przyszłych, dane będą przetwarzane przez okres lat 3 od daty zakończenia ostatniego procesu rekrutacji, w którym weźmiesz udział, co będzie miało miejsce nie później niż 2 lata od daty zakończenia rekrutacji bieżącej. Podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 221 Ustawy z dnia
    26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz w zakresie danych dodatkowych – dobrowolnie wyrażona zgoda.
  3. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Odbiorcami danych mogą być tylko instytucje lub organy upoważnione z mocy prawa.
  4. Przysługuje Tobie prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  5. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Poza wyżej wskazaną podstawą prawną przetwarzania, zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Ich umieszczenie jest dobrowolne i nie wpływa na zakwalifikowanie do prowadzonego procesu rekrutacji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzanie danych, które nastąpiło przed faktem wycofania, niemniej jednak może uniemożliwić dalszy udział w prowadzonej rekrutacji.
  6. Administrator nie prowadzi zautomatyzowanego procesu podejmowania decyzji, w tym profilowania.